Громади Чернівецької області отримають частину субвенції з державного бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами

Доступ осіб з особливими освітніми потребами до якісних освітніх послуг – важлива частина освітньої реформи. 9 квітня 2024 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №396 «Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2024 році».

За інформацією управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, використання державної субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2024 році планується двоетапно:

на першому етапі – понад 203 мільйони гривень спрямують на підтримку учнів і студентів з ООП, які навчаються в інклюзивних групах та класах закладів дошкільної, загальної середньої й професійної (професійно-технічної) освіти станом на 1 січня 2024 року; на другому (вересень 2024 року) – понад 101 мільйон гривень розподілять між громадами з урахуванням учнів з ООП, які розпочнуть навчання з нового навчального року).

Також Кабінетом Міністрів України внесено зміни до «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з ООП». Відповідно до них, корекційно-розвиткові заняття, які проводили для дітей з ООП протягом останніх трьох місяців будуть оплачені та продовжені; також громади матимуть можливість використовувати залишки коштів, що утворилися за останні кілька років.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації