Двоє буковинців увійшли в ТОП-50 найкращих вчителів України

Микола Попадюк, який викладає історію та правознавство в Чернівецькому ліцеї № 10, потрапив до півфіналу національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Разом із ним до ТОП-50 пройшла вчителька англійської мови Маріанна Климчук із села Долішній Шепіт Чернівецької області. Маріанна викладає в дистанційній школі “Мередіан”.

Global Teacher Prize Ukraine щороку шукає та нагороджує вчителів-новаторів по всій Україні. Премію заснувала у 2017 році громадська спілка "Освіторія", щоби відзначити досягнення вчителів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Учні пана Миколи вступають до університетів Європи та Канади, долають проблеми з психічним здоров’ям і організовують літературні вечори. Головний принцип півфіналіста — бути не просто вчителем, а партнером для своїх вихованців. На уроках педагог послуговується ТікТоком, застосовує метод «Я — історія», щоб учні могли уявити себе людьми з певної історичної епохи, та підходи цифрового громадянства, зокрема за матеріалами платформи «Irex Mocotoms».

Маріанна вже неодноразово потрапляє у ТОП-50 найкращих вчителів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine. Її учні складають Кембриджські іспити, беруть участь у програмі міжнародного обміну FLEX. А нещодавно у Маріанни був досвід викладання в International Academy of Iraq. Своїм учням з Іраку вона викладала не лише англійську, але й математику, природознавство та громадянську освіту.

Тепер півфіналісти боротимуться за місця у ТОП-10 премії та за головний приз - 250 тисяч гривень і подарунки від партнерів конкурсу.

Що відомо

Global Teacher Prize – це світова щорічна "Нобелівська премія" для вчителів, започаткована мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Національну премію ініціювала громадська спілка "Освіторія" у 2017 році. Її мета – відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень, рік навчання та поїздку на світовий освітній форум.
У 2017 році переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine став вчитель з Чернівців Пауль Пшенічка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації