ЧНУ підпише Меморандум про партнерство та співробітництво з Міжнародним Європейським Університетом

15 вересня відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Міжнародним Європейським Університетом.

Подія передбачає декілька пунктів програми:

10:30 – покладання квітів до пам'ятника Франца Йосифа (сквер на вул. Мирона Кордуби);
11:30 – урочисте підписання Меморандуму у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).
12:00 – спілкування із представниками засобів масової інформації у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).

Як повідомили БукІнфо у ЧНУ імені Юрія Федьковича, також впродовж дня буде організована виставка унікальних артефактів про Габсбургів від науковців.

Зазначимо, що президентом Міжнародного Європейського Університету є Франц Володимир фон Габсбург-Лотрінген – Герцог Австрії, нащадок імператора Франца Йосифа. Історія Чернівецького університету почалася в Австро-Угорської імперії, адже його засновником був імператор Франц Йосиф, пращур Володимира Габсбурга. Тож підписання Меморандуму забезпечить налагодження взаємодії та плідної співпраці двох історично пов’язаних установ.

Меморандум про партнерство та співробітництво буде підписаний ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та президентом Міжнародного європейського університету.


Коментарі:
Більше новин по темі: