Буковинська студентка Юлія Боднар перемогла на одному з етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Буковинська студентка стала однією з переможиць четвертого етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Юлія Боднар, що навчається на ІV курсі філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, виборола перше місце.

Про це повідомляє Інститут післядипломної педагогічної освіти.

У фіналі конкурсу, який відбувся в дистанційній формі 8 березня 2024 року, змагалось 818 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Переможцями стали 72 учасники. У кожній із 12 конкурсних категорій було визначено одного переможця, який посів перше місце, два переможці, які посіли друге, та три — на третьому.

Призерам першого місця буде призначено стипендію Президента України.

У творах конкурсанти розмірковували не лише про роль мови в долі народу. Вони висловлювали думки й про соціально-психологічні аспекти, зокрема — міжособистісних відносин. У творчих роботах йшлося про те, як зберегти людяність під час війни й не відчувати спустошення; про вміння комунікувати та добирати слова, що будують розуміння; про здатність слухати та бути вдячним; про роль фізичної активності у поліпшенні ментального здоров’я.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації