Білоскурського призначили виконувачем обов'язків ректора Чернівецького національного університету

4 червня виконувачем обов'язків ректора Чернівецького національного університету призначили Руслана Білоскурського. Він переміг на виборах ректора. Попередній очільник університету Роман Петришин достроково склав повноваження за декілька днів до завершення терміну.

Про це повідомили на сайті університету, пише Суспільне.

Руслана Білоскурського призначили виконувачем обов'язків згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 22 травня.

Роман Петришин обіймав посаду ректора з 2019 року. 13 червня у нього мав завершитися контракт. Раніше Петришин розповідав Суспільному, що сам звернуся до Міністерства освіти, щоб достроково залишити посаду. Так новообраний ректор зможе швидше почати виконувати обов'язки та вивчати ситуацію в університеті.

"До завершення мого контракту залишалося не пів року, а десять днів. Частина з них неробочі. Зараз в університеті є багато питань, які потрібно вирішувати, зокрема вступна кампанія та початок навчального року. Було б дивно, якби документи про випуск студентів спочатку підписувала одна людина, а потім інша", – сказав Петришин.

Руслан Білоскурський очолював економічний факультет ЧНУ, є доцентом кафедри економіко-математичного моделювання та має науковий ступінь доктора економічних наук. Він депутат Чернівецької міської ради від фракції "Єдина Альтернатива"


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації