Англійська мова в офісі: наскільки ефективним може бути самонавчання і чим його замінити

Ділимося секретами, як ефективно вивчати англійську мову в офісі прямо за своїм робочим столом, і що робити, якщо самонавчання не приносить бажаних результатів*.

Англійська мова в офісі: секрети та недоліки самонавчання

Можливо, спочатку ця ідея вам здасться абсурдною та складною. Але вона справді працює. І полягає ця ідея у тому, щоб покращувати свої знання з англійської мови, сидячи на робочому місці. У наведеній нижче статті ви знайдете дуже цікаві ідеї, як вивчати англійську мову в офісі, якими з нами поділилися викладачі школи корпоративної англійської мови Yappi Corporate – докладніше про неї за посиланням yappicorp.com.ua.

Як вивчати англійську мову в офісі

Спочатку скажемо, що ваш керівник точно не буде проти вашого захоплення англійською мовою, якщо ви дасте зрозуміти, що вчитеся заради блага компанії. Більш того, наші поради зовсім не завадять вам продовжувати якісно працювати, а часом навіть сприятимуть покращенню ваших робочих показників. Заінтриговані? Тоді одразу переходимо до ідей:

Якщо потрібно дізнатися якусь інформацію щодо роботи, шукайте її іноземною мовою. З величезною ймовірністю, в англомовних джерелах ви знайдете достовірніші дані, яким здивуєте весь офіс.
Переведіть усі офісні гаджети на англійську. Так ви постійно стикатиметеся з англійською, при необхідності перекладайте незнайомі фрази в онлайн-перекладачі.
Мотивуйте офісних колег підключитися до вивчення мови. Англійську мову в офісі можна практикувати під час спільних обідів або кава-брейків. Вам необхідно лише обговорювати всі улюблені теми, але робити це іноземною мовою. Враховуючи те, що в офісі з великою ймовірністю працюють люди з різним рівнем володіння іноземною мовою, ви підтягуватимете один одного.
Щоденно вішайте на стіну перед робочим столом або монітором комп'ютера листочок з новим вордлистом. Мимоволі ваші очі будуть на ньому зупинятися, дозволяючи повторювати слова і запам'ятати їх.
Грайте всім офісом у «скрабл» з англомовним алфавітом.

Ви можете самі вигадувати заняття, які допоможуть вивчити англійську на робочому місці. А ще слід подумати про варіант корпоративного вивчення англійської мови в офісі, який можна проводити в одному з кабінетів вашої компанії. Докладніше про це у наступному розділі.

Що робити, якщо самонавчання виявилося неефективним?

Хоча самонавчання може бути цілком цікавим, за нього не потрібно платити і воно дозволяє освоїти стерпний рівень розмовної мови, все ж таки для фахівця з великими запитами цього недостатньо. Тому якщо ви відчуваєте, що отриманих знань не вистачає для виконання ваших робочих обов'язків і подальшого кар'єрного зростання, подумайте про курси.

Найбільш оптимальним варіантом будуть корпоративні курси англійської мови, які проводяться в офісі. Їхні головні переваги:

• ви зможете навчатись за програмою, розробленою спеціально під вашу компанію;
• корпоративне навчання може сплатити керівництво.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: