Зеленський призначив нового голову Чернівецької ОДА Запаранюка і дав йому перші завдання

Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Запаранюка новим головою Чернівецької ОДА.

Про це йдеться в указі президента №486/2022 від 11 липня.

"Призначити ЗАПАРАНЮКА Руслана Васильовича головою Чернівецької обласної державної адміністрації", - йдеться в указі.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський висловив переконання, що знання регіону та його специфіки допоможе Руслану Запаранюку успішно реалізувати поставлені перед ним завдання.

Зокрема, як ідеться на сайті ОП, Зеленський поставив перед Запаранюком завдання запустити врешті нові пункти пропуску на кордоні з Румунією, розвантаживши цим черги на "Порубному". А також надати необхідну допомогу переселенцям з інших регіонів України.

"В умовах воєнного стану через повномасштабне вторгнення РФ пріоритетом для держави є злагоджена робота митниці, що не перешкоджає руху гуманітарних вантажів, облаштування пунктів пропуску на державному кордоні, надання соціальних послуг тимчасово переміщеним особам, які були вимушені виїхати з регіонів України, де ведуться бойові дії тощо", - зазначають на сайті ОП.

"В умовах воєнного стану через повномасштабне вторгнення РФ пріоритетом для держави є злагоджена робота митниці, що не перешкоджає руху гуманітарних вантажів, облаштування пунктів пропуску на державному кордоні, надання соціальних послуг тимчасово переміщеним особам, які були вимушені виїхати з регіонів України, де ведуться бойові дії, тощо, - йдеться в повідомленні.

Хто такий Руслан Запаранюк

Руслан Запаранюк народився 1974 року в с. Нижні Станівці Чернівецької області. У 1997-му закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність фізик, викладач), у 2003 році – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність "економіст з обліку та аудиту").

Працював на різних посадах у фінансовому секторі Чернівецької області. Із липня 2014 року до цього часу – начальник філії Чернівецького обласного управління АТ "Державний ощадний банк України".

Нагадаємо, 10 червня у будівлі Чернівецької ОВА відбулися обшуки.

Також Служба безпеки України викрила заступника голови Чернівецької обласної військової адміністрації на махінаціях з гуманітарною допомогою.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації