Запаранюк згадав про свою першу обіцянку на посаді начальника Чернівецької ОВА: привести до ладу ділянку і флагшток, де його попередники "розпилили" мільйони

ПО ЇХНІХ ДІЛАХ ПІЗНАЄТЕ ЇХ…

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк згадав про свою першу обіцянку річної давності, яку він дав громадськості Буковини, коли був призначений на посаду очільника області, а саме привести до ладу занедбану ділянку і флагшток, де його попередники з команди Осачука "розпилили" бюджетні мільйони.

Про це випливає з повідомлення Чернівецької обласної військової адміністрації у Фейсбук.

"У Чернівцях відновили роботи з облаштування флагштоку в парку Жовтневий. Наразі підрядник упорядковує територію, також поновили прапор. Крім того, тут встановлять лавиці й ліхтарі.До слова, у 2022 році роботи припинили через воєнний стан та обмеження фінансування.

Фото: Чернівецька ОВА
Фото: Чернівецька ОВА
Фото: Чернівецька ОВА

Відновлюємо місце пошани і гордості. Приводимо територію до ладу", - йдеться у повідомленні ЧОВА.


Тут дуже доречно нагадати матеріал агенції С4, який ми друкували у червні минулого року. Бо з того часу нічого не помінялося.

Минулоріч до Дня прапора, на вулиці Воробкевича у Чернівцях відкрили найбільший в області флагшток

На його будівництво витратили майже 15 мільйонів гривень з державного бюджету, проте територію навколо досі не облаштували. Обіцянки губернатора Осачука про оглядовий майданчик, доріжки, ліхтарі, лавиці та інше, що передбачалось проєктом, досі залишається просто словами, йшлося у матеріалі Медіа гарячих новин С4 під назвою “Флагшток «Осачука» заростає бур’янами”

Натомість територія біля прапора щодня все більше заростає бур’янами і жодних робіт наразі не проводиться.

Тодішній директор парку «Жовтневий» Юрій Воронка повідомляв С4, що після завершення робіт об’єкт обіцяли передати на баланс парку. Але через те, що роботи досі незавершені, цього зробити не можуть.

Тож коли територія флагштоку стане затишною, привабливою та придатною до відпочинку – наразі невідомо.

P.S. Звичайно, багато хто з читачів може дорікнути, мовляв, йде війна, тому всі роботи (видатки) заморожені. Але ж ці роботи повинні були завершитися давним давно, ще до кінця минулого року! І гроші на це були давно виділені.

Тепер ці фото, від яких просто болить душа, красномовно свідчать, куди ж насправді ділися мільйони державних коштів командою Сергія Осачука, йшлося у публікації від 29 червня 2022 року.

А 18 липня, керівник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк заявив наступне:

"Робочий тиждень розпочався з визначення перших кроків задля реалізації невідкладних завдань, які перед нами, як керівництвом області, поставив Президент та уряд. Але найперше – ми приведемо до ладу наш прапор і територію навколо!

Бо такого як зараз, бути неповинно! І так не буде! Це все ж таки місце пошани і гордості, тому воно має нарешті отримати належний вигляд і новий стяг", - писав Руслан Запаранюк у своєму телеграм-каналі.


А так ось вихвалявся майже два роки тому “Великим будівництвом” флагштоку тодішній губернатор Буковини Сергій Осачук. На це “будівництво” його корумпована команда успішно "розпилила" понад 11 мільйонів бюджетних гривень. В час великої війни….


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації