Запаранюк вручив відзнаки «Вдячна Буковина» двом воїнам 107 чернівецької бригади тероборони, які воюють на найгарячіших напрямках

Відзнаки «Вдячна Буковина» вручив нашим воїнам Юрію Богайчуку та Миколі Гриньку – військовослужбовцям 94-го батальйону 107 бригади територіальної оборони.

Бахмут, Богданівка, бої на найгарячіших напрямках. Поранення і знову – в бій. Хлопці на передовій з початку повномасштабного вторгнення, написав на своїй сторінці у Фейсбук начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Юрій вже мав бойовий досвід, він – учасник АТО. Каже, що пішов захищати державу, бо має за що воювати – за мирне майбутнє чотирьох онуків. Микола теж не роздумуючи став до лав захисників, хоча й не мав стосунку до військової справи.

Військовослужбовці разом пройшли найгарячіші бої. Кажуть, «на фронті життя друга набагато цінніше за власне. І надзвичайно важко втрачати побратимів. Та боротьба триває, треба вистояти». Вдячний Героям за мужність, стійкість, відвагу. Вірю, що додому повернуться з Перемогою, - додав керівник області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації