Запаранюк на брифінгу налякав буковинських хабарників антикорупційною групою при Чернівецькій ОВА «Прозорість і підзвітність»

З початку року на Буковині вдалося запобігти розтраті приблизно 200 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Про це на брифінгу повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, однак не не дадавши жодних конкретних деталей.

Керівник області похвалився створенням при Чернівецькій ОВА робочої групи «Прозорість і підзвітність», яка, на його думку, має займатися належною антикорупційною роботою. Саме ця група, каже Русан Запаранюк, здійснює моніторинг тендерних закупівель у громадах області, перевіряє фінансову діяльність комунальних установ і організацій у громадах, щоб не допустити можливих зловживань в ході використання бюджетних коштів.

Він також нагадав, що днями у Чернівцях правоохоронці «зловили на гарячому» заступника генерального директора обласної лікарні швидкої медичної допомоги і водночас голови ВЛК цього медичного закладу на отриманні неправомірної вигоди. Корупціонер вимагав 500 доларів США з військовослужбовця ЗСУ за консультацію та позитивне рішення МСЕК щодо призначення групи інвалідності після отриманого в зоні бойових дій поранення.

Врешті, Руслан Запаранюк закликав усіх буковинців долучатися до громадського контролю за використанням коштів, а про виявлені фактів чи підозри зловживань - повідомляти до правоохоронних органів та ОВА (цікаво, чому до обласної військової адміністрації ?! - ред.).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації