Запаранюк каже, що на Великдень комендантський час в області не змінять: ворог може активізувати ДРГ і удари по критичній інфраструктурі

У Чернівцях відбулося чергове засідання Ради оборони області, на якому обговорили питання безпеки та окреслили пріоритетні завдання у забезпеченні життєдіяльності області в умовах правового режиму воєнного стану.

Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

За його словами, основним пріоритетом залишається безпека буковинців та захист об’єктів критичної інфраструктури, адже, попри віддаленість нашого регіону від лінії фронту, ворог завдає терористичні удари по всій території України.

Враховуючи те, що ворог може активізувати роботу диверсійно-розвідувальних груп і планувати масовані атаки і на Великдень, колегіально ухвалили рішення не змінювати час комендантської години на території області. Відтак залишається чинним попереднє рішення Ради оборони про тривалість комендантської години у Чернівецькій області з 00:00 до 04:00.

“Це базові заходи безпеки у воєнний час. Закликаю всіх буковинців бути максимально обережними та, у разі оголошення тривоги, прямувати у найближче сховище”, - зазначив Руслан Запаранюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації