З початку року на Буковині розкрито всі вбивства, ліквідовано 10 організованих злочинних груп. У власність держави повернуто 329 га вкраденої землі - начальник ГУНП області Нечитайло

З початку 2023 року у Чернівецькій області ліквідовано 10 організованих злочинних груп і затримано 32-х їх учасників, які скоїли 184 злочини, 182 з них – особливо тяжкі.

Про це на сьогоднійшній сесії Чернівецької обласної ради повідомив депутатам начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області полковник Віктор Нечитайло.

Зокрема, він розповів, що за 8 місяців цього року поліція розкрила усі вбивства, зареєстровані у 2023 році, а також розбійні напади, грабежі, факти завдання тяжких тілесних ушкоджень.

До суду скеровано 85 обвинувальних актів щодо 93 осіб, які вчинили корупційні злочини. За розслідуваними кримінальними провадженнями встановлено матеріальних збитків на суму понад 18 мільйонів гривень, з яких відшкодували 360 тисяч.

Крім того, правоохоронці скерували до суду 7 обвинувальних актів щодо 9 осіб за результатами розслідування кримінальних проваджень про злочини, вчинені у сфері земельних правовідносин. Також у власність держави повернули 329 гектарів землі, вартістю майже 28 мільйонів гривень.

Скеровано до суду обвинувальні акти щодо осіб, які вчинили злочини у бюджетній сфері та злочини проти довкілля.

Водночас зросла кількість інтернет-злочинів, тож правоохоронці вкотре закликали громадян бути пильними і не надавати особисті дані невідомим особам.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації