З чого мав би розпочати свою діяльність новий голова Чернівецької ОВА Запаранюк? - думка політолога

Пройшло 10 днів з часу оприлюдення Указу Президента України про призначення головою Чернівецької ОВА банкіра Руслана Запаранюка. Строк не великий, але значимий, для того, щоб зрозуміти, принаймні, який напрямок комунікації із буковинцями обирає новопризначений губернатор. Чесно кажучи, поки не густо з офіційними повідомленнями, як і самою комунікацією - за цих 10 днів маємо лише одне персональне повідомлення Руслана Запаранюка у своєму телеграмі про необхідність наведення порядку біля чернівецького флагштоку, який занепастили попередники. Масштаб планів, м‘яко кажучи, поки не вражає.

Чернівецький політолог Андрій Гев'юк на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив п’ять кроків, з яких не зашкодило б почати свою діяльність новому голові Чернівецької ОВА Руслану Запаранюку. Процитую ці пропозиції повністю бо вони мають рацію:

З чого мав би розпочати свою діяльність новий голова Чернівецької ОВА Запаранюк?, мої 5 копійок:

- Копійка 1. Зустрітися з представниками, волонтерами громадських організацій та благодійних фондів які останні роки і місяці допомагають армії і переселенцям. Створити з ними якийсь координаційний центр і розпочати з ними тісну співпрацю.

- Копійка 2. Зустрітися з громадською радою при ЧОДА і ГО які не входять до неї і налагодити співпрацю з представниками громадянського суспільства.

- Копійка 3. Організувати декілька зустрічей з представниками бізнесу місцевого, релокаційного, всеукраїнського та міжнародного. Війна справа дорога, а гроші в бюджет звідкись мають надходити.

- Копійка 4. Зустрітися з представниками ОТГ і розробити спільну дорожню карту розвитку ОТГ територій області в умовах війни.

- Копійка 5. Визначити з експертами, науковцями декілька 3-5 основних приорітетів розвитку області які до року мають стати драйверами розвитку області, все і всі галузі охопити нереально. А знати звідки, куди і до чого рухається область під керівництвом нового голови народу мабуть варто таки знати, - пише у Фейсбук Андрій Гев'юк.

* * * * *

Принагідно, додам кілька власних порад, які, на мою думку, точно не будуть зайвими:

Мені здається, прийшов час новому очільнику Чернівецької ОВА Руслан Запаранюку окреслити плани і перспективи своєї діяльності на території Буковини. Тим більше, у воєнний час. Самому сказати, які завдання поставив перед ним президент, а також що для самого Запаранюка є пріорітетом.

Зрозуміло, що зараз активно триває ознайомлення зі справами і на все не вистачає часу, розгрібаючи "спадок" корумпованої команди Осачука, але все ж варто хоча б на своїх сторінках у соцмережах (можливо, для прес-конференції справді пройшло мало часу) хоча б тезисно окреслити основні напрямки діяльності, в тому числі й стосовно призначення своїх заступників. Бо інформаційного вакууму не існує - якщо не вистачає офіційної інформації, місце одразу заповнюється плітками (чутками).

Погодьтесь, єдине на сьогодні повідомлення голови ОВА про те, що він наведе порядок біля чернівецького флагштоку, хоча і радує, але явно це не той масштаб, про який мав би повідомити очільник області буковинцям щодо своїх дій на новій посаді.

Тепер побачимо, чи працює така комунікація у нового керівника області та чи прислухається він до думки громадськості та ЗМІ…

Чекаємо.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації