Яку зарплату отримують керівники Чернівецької області у воєнний час

Голова Чернівецької облради та його заступники у березні відмовились від премій про умови оплати праці до закінчення воєнного стану. Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації отримував лише оклад — від усіх премій та надбавок він відмовлявся й до війни.

Суспільне надіслало запити про зарплати посадовців за січень-березень й розповідає про них.

Місячний оклад голови обласної ради Олексія Бойка — понад 19 тисяч гривень. Разом з преміями та надбавками зарплата в січні становила 64 тисячі гривень, в лютому — майже 70 тисяч гривень, у березні — майже 47 тисячі.

Перший заступник Бойка — Микола Гуйтор має понад 17 тисяч гривень посадового окладу. Разом з преміями та надбавками у січні він отримав понад 61 тисячу гривень, в лютому — понад 54 тисячі гривень, у березні — понад 40 тисяч.

Оклад заступника голови облради Михайла Павлюка становить понад 15 тисяч гривень. А разом з преміями та надбавками за січень він отримав понад 49 тисяч гривень, за лютий — майже 54 тисячі гривень, за березень — понад 34 тисячі гривень.

Скріншот відповіді на запит Суспільного щодо зарплат посадовців обласної ради

Усю суму посадовці не отримують — з зарплат вираховують майже 20% податків, зокрема податок на доходи фізосіб та єдиний соціальний внесок.

Зарплати керівника та заступників військової адміністрації

Місячна зарплата голови обласної адміністрації Сергія Осачука складається лише з окладу у майже 64 тисячі гривень. З вирахуванням податків він отримував понад 59 тисяч гривень у січні, лютому та березні.

Перший заступник голови обласної адміністрації Богдан Ковалюк має оклад 18 тисяч гривень. З преміями та надбавкам у січні він отримав понад 27 тисяч гривень, у лютому та березні приблизно 31 тисячу гривень.

Оклад заступниці голови ОВА з соціальних питань та освіти Ірини Ісопенко — 16 тисяч гривень. У січні вона отримала майже 28 тисяч гривень, у лютому та березні — понад 31 тисячу гривень.

Скріншот відповіді на запит Суспільного щодо зарплат посадовців обласної адміністрації

Також 16 тисяч місячного окладу має заступник голови ОВА з оборонних питань Дмитро Данищук. У січні він отримав понад 17 тисяч гривень, в лютому — понад 30 тисяч гривень, в березні — 39 тисяч гривень.

Заступник голови ОВА з питань цифрової трансформації Роман Скигар має понад 16 тисяч гривень окладу. У січні він отримав понад 11 тисяч гривень, у лютому — понад 30 тисяч гривень, у березні — майже 35 тисяч гривень.

Також 16 тисяч місячного окладу має заступник голови ОВА з аграрних питань Артур Мунтян. У січні він отримав майже 23 тисячі гривень, у лютому — майже 18 тисяч гривень, у березні — майже 33 тисячі гривень.

Що відомо

  • У 2021 році оклади голови обласної ради та його заступників коливалися від десяти до 13 тисяч гривень.
  • За 11 місяців минулого року на зарплати голови Чернівецької ОДА та його заступників витратили понад 2 мільйони 600 тисяч гривень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації