"Виконали роботу на дуже добру оцінку": Осачук високо оцінив діяльність Чернівецької обласної ради VІІ скликання за керівництва Івана Мунтяна

ХТО В ЦЕ ПОВІРИТЬ? /

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук взяв участь у фінальній сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання. Він, зокрема, подякував депутатам за служіння народу України - пише сайт Букньюс.

– Ви знали і уміли зробити так, щоби життя людей на Буковині стало кращим. Ми можемо з упевненістю стверджувати, що ви, як скликання цієї обласної ради, свою роботу виконали на дуже добру оцінку. Ви не зганьбили Буковину, тримали високий темп реформування України і реалізовували політику урядів і президентів. Саме в цьому форматі – взаємодії громади, області і Уряду – ми бачимо єдиний шлях до майбутнього подальшого зміцнення нашої держави і реалізації людиноцентричної політики, – зазначив Сергій Осачук.

Він також закликав депутатів після завершення їхньої каденції і надалі працювати на благо громадян. «Будьте поруч, будьте для людей і допомагайте будувати успішну Україну», – сказав голова ОДА.

Крім того, Сергій Осачук вручив почесну відзнаку «Вдячна Буковина» депутатам Світлані Фочук та Аурелові Рошці. Нагороди народні обранці отримали за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Чернівецької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Фото прес-служби облради


Коментарі:
Більше новин по темі: