Влада вирішує, чи можливо приєднати Мамалигівську ОТГ до Чернівецького району

ПРОЦЕС РУШИВ? /

У Чернівецькій ОДА відбулась консультативна онлайн-нарада щодо можливості приєднання Мамалигівської територіальної громади до Чернівецького району.

У нараді взяли участь голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, його перший заступник Богдан Ковалюк, нардеп Георгій Мазурашу, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін та заступник голови Мамалигівської ТГ Володимир Антончук, - інформує прес-служба Чернівецькї ОДА.

Так, жителі вважають, що їхня громада має належати до Чернівецького, а не до Дністровського району. Серед основних аргументів – віддаленість від нового адміністративного центру.

Віталій Безгін, зокрема, пояснив, що коригування чинного адміністративного устрою стане можливим тільки після того, як Верховна Рада ухвалить відповідний законопроєкт. Наразі його вже зареєстровано у парламенті, розглянути документ депутати повинні цього року.

Сергій Осачук подякував голові підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою за детальні роз’яснення та надію, яку він дав громадам Буковини. Він також запевнив Володимира Антончука, що проблеми Мамалигівської громади не залишаться поза увагою крайової влади, незалежно від того, до якого району вона належатиме.


Коментарі:
Більше новин по темі: