Відлуння столичної біди: гріха подалі Запаранюк вирішив провести негайну перевірку наявних на Буковині укриттів

Сьогодні одна з найбільш обговорюваних тем у медіа та соцмережах - загибель людей, які не змогли потрапити в укриття під час обстрілу у столиці.

“Ворог обстрілює мирні українські міста, і безпека громадян, облаштування відповідних укриттів - завдання пріоритетне. Також ініціюємо перевірку наявних укриттів, - зазначив у Фейсбук начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Він закликав власників будівель, де знаходяться сховища, “бути відповідальними і дбати про те, щоб у разі повітряної тривоги туди могли прийти люди”.

Отже, у нас, (на жаль) як часто трапляється: поки грім не вдарить… Але одних закликів все ж буде замало, Руслане Васильовичу. А скільки ж розмов і тривожних сигналів надходило впродовж півтора року і далі надходить з різних куточків Буковини про неналежний рівень укритів, в тому числі на території багатьох територіальних громад, які на папері відчиталися, що у них все чудово і все готово, а насправді у відведених під укриття місцях, як кажуть, “і кінь не валявся”. Просто треба дуже серйозно поцікавитися, а на деякі об"єкти, по яких найбільше скарг, навіть виїхати і самому пересвідчитися.

Втім, почекаємо результатів перевірки. Звісно, якщо вона буде не формальною, а справді об’єктивною.

Нагадаємо, У ніч на 1 червня внаслідок удару балістичними і крилатими ракетами РФ у Києві загинули троє людей. Дитина і дві жінки не змогли потрапити в зачинене укриття. Трагедія дала новий поштовх для перевірки сховищ у столиці і підняла хвилю запитань до влади та військової адміністрації міста.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації