В ОДА стверджують, що міністр спорту підтримав будівництво спорткомплексу в Чернівцях

ЧЕКАЄМО НА РЕАЛІЗАЦІЮ /

На Буковині з’явиться сучасний палац спорту, у якому також зможуть тренуватися лучники. Його будівництво обговорили у Києві заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко із Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом, пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Зокрема, Міністр підтримав ініціативу Чернівецької ОДА щодо розвитку такого олімпійського виду спорту як стрільба з лука. Він також зазначив, що створення відповідної інфраструктури усіляко сприятиме появі професійних лучників, які зможуть здобути безліч перемог не лише для Буковини, а й для України загалом.

Виділити гроші для будівництва у краї лукодрому влітку запропонував Президенту України Володимиру Зеленському голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Спорткомплекс також дозволить проводити в області змагання національного та міжнародного рівнів, а це сприятиме розквіту туристичного й культурного потенціалу Буковини. Спорткомплекс планують звести у Чернівцях на вулиці Винниченка, біля багатопрофільного ліцею.


Коментарі:
Більше новин по темі: