У Заставні через брак фінансування можуть закрити інфекційне відділення районної лікарні, - Павлюк (ВІДЕО)

ТАКІ РЕАЛІЇ /

У Заставні, Чернівецької області, через брак фінансування можуть закрити інфекційне відділення Центральної районної лікарні. Про це повідомив екс в.о. голови Чернівецької ОДА (якого чомусь називають "блогером") Михайло Павлюк у сюжеті для "Чернівці LIVE", - інформує Прямий.

За час епідемії у цій лікарні пролікувалися понад 140 пацієнтів, які мали підтверджений результат на коронавірус COVID-19, проте працівники лікарні не отримують необхідної фінансової допомоги. Районна влада звернулася до центральної влади, до Міністерства охорони здоров’я, з проханням вирішити цю проблему, проте не отримали відповіді.

Місцевим органам влади довелося самим протягом трьох місяців виплачувати з місцевого бюджету 300% надбавок лікарям, які обіцяв уряд, а також покривати медикаментозне забезпечення і зарплати медпрацівникам. Місцева влада і лікарі скаржаться, що досі жодної копійки не отримали від Національної служби здоров’я, і через складну фінансову ситуацію вимушені припинити функціонування інфекційного відділення.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з фонду на боротьбу з коронавірусом використано тільки 10% коштів.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів розподілив всі 66 мільярдів гривень з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією, більшу частину яких направив на ремонт доріг.

Раніше народний депутат ""Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що з фонду боротьби з COVID-19 на тести для президента Володимира Зеленського і його оточення додатково виділили 41 мільйон гривень.


Коментарі:
Більше новин по темі: