У рідному селі полеглого Героя Юрія Царика його батьки облаштували за власні кошти футбольний майданчик зі штучним покриттям

Обладнали мініфутбольне поле зі штучним покриттям у пам'ять про єдиного сина. У селі Киселів Веренчанської громади відкрили спортивний майданчик на честь загиблого захисника Юрія Царика. Батьки героя, Любов Іванівна та Микола Степанович, облаштували його власним коштом.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, з дитинства Юрій Царик понад усе любив футбол, який став у його житті не тільки захопленням, а й покликанням та улюбленою справою. Ніколи не пропускав тренувань.

Грав у першості України (ДЮФЛ), виступав за Чернівецьку «Буковину», аматорські команди Чернівецької області «Буковина-2», ФК «Киселів», ФК «Борівці», МСК «Кіцмань», а також «Пробій» (Городенка, Івано-Франківська область).

Після зарахування до десантно-штурмових військ Юрій у складі ФК «Патріот» Збройних Сил України 81ОАМБр міста Краматорськ виступав у Чемпіонаті України Ліги учасників АТО.

Загинув захисник 8 серпня 2022 року у бою з російськими окупантами в районі села Богородичне Донецької області. Мужньому воїну назавжди 28 років.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації