У Чернівецькій районній раді обрали нового голову: ним став представник фракції "Слуга народу" колишній правоохоронець Микола Куцак

Голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак на позачерговій сесії сьогодні, 27 липня, склав повноваження. У зв'язку із цим депутати обрали нового голову районної ради шляхом таємного голосування.

Отож, головою Чернівецької районної ради став представник фракції “Слуга народу” Микола Куцак.

Про це повідомляє Суспільне.

Усі фракції районної ради могли подавати свого кандидата на посаду голови. Це зробила лише фракція "Слуга народу" – вони запропонували Миколу Куцака. На голосуванні його кандидатуру одноголосно підтримали 36 депутатів, які були присутні на сесії.

Що відомо про Куцака

Микола Куцак 15 років пропрацював у відділі карного розшуку. У 2017 році він звільнився з правоохоронних органів. Згодом працював підприємцем. Також брав участь в АТО, повідомив Куцак у коментарі Суспільному.

Куцак має вищу освіту. На місцевих виборах 2020 року балотувався до Чернівецької міської ради від партії "Слуга народу" – тоді його не обрали, йдеться на платформі громадського руху "ЧЕСНО". У райраді входив до фракції "Слуга народу".

Руслан Домніцак зазначив, що і надалі залишатиметься депутатом Чернівецької районної ради.

Раніше БукІнфо повідомляв, що кандидатуру Руслана Домніцака погодили на посаду заступника голови Чернівецької ОВА з питань оборони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації