У Чернівецькій області планують відкрити ще три пропускних пункти на кордоні з Румунією

Окрім відкриття МАПП «Дяківці», спільно з міністром Кабінету Міністрів Олегом Немчіновим, провели переговори із румунськими колегами щодо нових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні.

Зокрема, мова йшла про відкриття МАПП «Біла Криниця-Клімеуць», де проходитимуть вантажівки, написав на своїй сторінці у Фейсбук начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Це проєкт стратегічного масштабу, оскільки його реалізація може суттєво вплинути на час перебування на кордоні. Наразі триває етап узгодження сторонами.

Це не останній пункт пропуску, який є у планах. Далі працюємо над відкриттям ще двох МАПП - «Шепіт-Ізвореле-Сучевей» та «Руська-Ульма».

Крім того, обговорили низку важливих інфраструктурних проєктів області. Зокрема, відбудову колії від пункту пропуску Вадул-Сірет до Чернівців, а також приєднання до європейської колії, що дасть змогу зменшити черги на кордоні та збільшити обробку вантажів.

Нагадаємо, у Чернівецькій області на кордоні з Румунією відкрили пункт пропуску "Дяківці – Раковець". Він працюватиме цілодобово для пішоходів та легкових авто.

Вдень через пункт зможуть пропускати до трьохсот машин та півтори тисячі людей. Працюватимуть шість смуг руху для оформлення авто та окрема смуга руху для пішоходів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації