У Чернівцях відбувся другий Молитовний сніданок. Чи не занадто помпезно, як для війни?
ФОТОФАКТ
Молилися за мир та перемогу. У Чернівцях відбувся другий Молитовний сніданок. У ньому взяла участь перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
«Молитва – це символ єднання. Вона є найсильнішою зброєю. Наші воїни виборюють перемогу на фронті, а ми в тилу маємо об’єднатися, щоб підтримувати економіку України та допомагати армії», - сказала Альона Атаманюк, яку цитує пресслужба Чернівецької ОВА.






На заході були присутні делегації з Румунії та США, представники всіх конфесій, обласної, міської влади і навіть співачка Оксана Білозір. Також Молитовний сніданок відвідали фахівці різних сфер – освіти, медицини, бізнесу тощо.
Все це, звісно, добре, але залишається відкритим питання, чи доречно проводити такий ресторанно-помпезний Молитовний сніданок в час війни? Організовувала захід Окана Продан. До речі, засновники дійства (які минулоріч привезли традицію з Америки) Іван і Артур Мунтяни, обидва нині під слідством, - були присутніми і дуже комфортно себе почували у залі…
-
На Буковині у селі Вікно відкрили сучасний будинок для 22 родин переселенців із Донецької, Луганської та Запорізької областей -
Кожна громада має віддавати на ЗСУ щонайменше 10% доходів бюджету, – Осипенко -
«Я не дозволю розхитати політичну ситуацію»: Як керівник ОВА Осипенко мирив чернівецьких депутатів з мером Клічуком -
Олексій Бойко подав апеляцію на рішення суду першої інстанції про позбавлення його посади -
На Буковину приїхали 100 дітей із прифронтової Чернігівщини: стартував проєкт «Карпатська зміна» -
На Буковині представили нового командира 107 бригади ТрО Перча та керівника обласного ТЦК Дядюру
