У Чернівцях для переселенців організували концерт у залі органної та камерної музики. Серед відвідувачів український поет-пісняр Юрій Рибчинський

У залі органної та камерної музики організували концерт для переселенців, які наразі проживають на Буковині.

Про це повідомляє Чернівецька військова адміністрація.

"Сьогодні Чернівці стали домівкою для тих, хто раніше тут не був. Але їм судилося потрапити у цю залу, вийти на цю сцену і об’єднатися задля перемоги", – сказала заступниця Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

Зокрема, виступали головний диригент Харківського Національного Академічного театру опери та балету, Заслужений діяч мистецтв України Дмитро Морозов, Заслужена артистка України Олена Ширяєва та інші.

Серед гостей у залі також були народні депутатки України Олена Лис, Юлія Гришина, Тетяна Скрипка, а також український поет Юрій Рибчинський, який зараз проживає у Чернівцях.

"Для мене після Києва найрідніше місце в Україні – це Чернівці. Я міг залишитись по дорозі в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, та Чернівці – це частина моєї біографії", – розповів Рибчинський.

Нагадаємо, станом на 13 березня на Буковині прихистили понад 44 тисячі вимушених переселенців, близько 13 тисяч із них – діти.


Коментарі:
Більше новин по темі: