У Чернівці приїхав потяг, з евакуйованими жителями Мирнограда, Покровська, Краматорська та Костянтинівки
У Чернівці приїхав черговий евакуаційний потяг. Працівники Чернівецької обласної військової адміністрації разом з міжнародними партнерами зустріли 25 людей, які прибули з Мирнограда, Покровська, Краматорська та Костянтинівки.
Про це у Фейсбук повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
За його словами, для людей організували сніданок, надали першу психологічну підтримку та правові консультації.
Поселили евакуйованих у трьох місцях тимчасового проживання області. Допомагали прибулим переселенцям громадські організації, волонтери та Червоний Хрест України.











Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Легендарний 108-й гірсько-штурмовий батальйон 10-ї бригади «Едельвейс» відкрив свій перший в Україні рекрутинговий центр у Чернівцях
-
Ще 9 захисників з Буковини звільнили з полону. Хто вони?
-
З російського полону звільнили двох буковинців. Хто вони?
-
Сьогодні на Буковину прибув черговий евакуаційний потяг із переселенцями з Донеччини
-
З російського полону звільнили п’ятьох буковинців. Хто вони?
-
Росія завдала удару по залізничній інфраструктурі в Чернівецькій області. Запаранюк повідомив подробиці