У 2020 році Іван Мунтян нагородив чотирьох депутатів облради від ОПЗЖ найвищою відзнакою Чернівецької облради «За заслуги перед Буковиною»

Четверо депутатів ОПЗЖ у 2020 році отримали найважчу відзнаку у Чернівецькій області "За заслуги перед Буковиною". Відповідне рішення підписав тодішній голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Іван Мунтян. Фото з відкритих джерел

Про це molbuk.ua повідомили в Чернівецькій обласній раді у відповіді на інформаційний запит.

Зокрема, відзнакою "За заслуги перед Буковиною" та цінним годинником було нагороджено наступних депутатів фракції ОПЗЖ в обласній раді: Олександра Болтунова, Дмитра Павела, Віталія Левка, Сергія Чубрея.

"Вносив клопотання про нагородження відзнакою на розгляд постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та нагороджень, підписував розпорядження та свідоцтво про нагороду Мунтян Іван Миколайович - голова Чернівецької обласної ради VII скликання", - йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки та оборони на час воєнного стану зупинила будь-яку діяльність партії "Опозиційна платформа – За життя" та ще низки політичних партій. 12 травня 2022 року фракція ОПЗЖ саморозпустилася.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації