Завершилось перше пленарне засідання четвертої сесії Чернівецької облради. Призначено керівників комунальних установ та прийнято важливі рішення

Сьогодні відбувається четверта сесія Чернівецької обласної ради VIII скликання

До початку засідання присутні вшануванням пам’яті про загиблих на сході країни хвилиною мовчання.

Пленарне засідання сесії відкрили урочистим Гімном України та вітальним словом голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

Порядок денний пленарного засідання передбачає 68 питань для розгляду та голосування.

Під час пленарного засідання 4-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання депутати розглянули чотири кадрові питання.

За результатами голосування вирішено призначити:

1. ГОЛОВЧЕНКО Людмилу Юріївну — на посаду директора комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

2. ЛУЦЮК Марію Іллівну — на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга».

3. ГАТРИЧ Людмилу Дмитрівну — на посаду директора комунального закладу «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини».

4. РЯБОГО Станіслава Ілліча — на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Буковина-Фарм».

Фото пресслужби обласної ради

Також, під час сесії депутати Чернівецької обласної ради ухвалили протокольне доручення депутатки Лілії Бортич про формування міжфракційної комісії за участі керівників фракцій, керівників майнової і бюджетної комісій та заступника голови ОДА Богдана Ковалюка на предмет вивчення питання щодо стану справ зі здачею проблемних об’єктів, зокрема школи у с. Рідківцях, с. Горішніх Шерівцях, с. Кам’янка, туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний.

Фото пресслужби обласної ради

Депутати проголосували за внесення змін до Комплексної програми охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Чернівецької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради попереднього VIІ скликання.

Згідно з сьогоднішнім рішенням сесії, державному бюджету буде виділено 8 012 145 грн на реставрацію об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Семінарської церкви, та 1 987 856 грн на реконструкцію внутрішнього двору на території ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Дивіться онлайн-трансляцію засідання:

Депутати обласної ради вирішили дізнатися, чому керівництво Чернівецької ОДА ігнорує місцеві громади і використовує кошти Державного фонду регіонального розвитку на власний розсуд.

В ході сьогоднішньої сесії, заслухавши доповідь першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка щодо виконання будівельних робіт з реконструкції туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний, депутати висловили безліч застережень та зауважень щодо якості цих робіт та проблем, пов’язаних із введенням об’єкту в експлуатацію.

В зв'язку з цим ухвалили протокольне рішення створити комісію з вивчення цього питання, в яку увійдуть представники комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей обласної ради, а також директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області.

Метою комісії є розробка конкретних пропозицій, розрахунків і напрацювань щодо майбутнього функціонального призначення установи. Депутати також доручили Департаменту охорони здоров’я ОДА попередньо надати своє конкретне бачення подальшої долі об’єкту.

Скріншот відео

Оновлено о 20:00 год.

Завершилось перше пленарне засідання четвертої сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання.

До основних 68 питань порядку денного внесли ще додатково 48. Відтак порядок денний включає 116 питань, з них — 48 запитів депутатів обласної ради.

Під час сьогоднішнього засідання депутати розглянули 17 питань порядку денного. З них — 4 щодо призначень на керівні посади обласних комунальних установ. Крім того розглядали внесення змін до чинних регіональних та комплексних програм області, а також ухвалили зміни до бюджету Чернівецької області на 2021 рік.


Коментарі:
Більше новин по темі: