Тариф за теплопостачання для буковинців до кінця опалювального сезону не зросте (ВІДЕО)

ДАЙ, БОЖЕ! /

У вівторок, 9 лютого, між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води громадянам України, - інформує прес-центр Ратуші.

Завдяки цьому Меморандуму теплопостачання для буковинців до кінця опалювального сезону не зросте, а їхні оселі обігріватимуть безперебійно. Про це ішлося на брифінгу за участі першого заступника голови Чернівецької ОДА Богдана Ковалюка та заступника Чернівецького міського голови Василя Зазуляка.

"Для нас дуже важливо, що ціна на газ буде зафіксована фактично така, як закладено у нашому тарифі. Також для підприємств теплопостачання передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою вартістю блакитного палива та ціною, врахованою в тарифах за тепло, – сказав Василь Зазуляк. Водночас він підтвердив, що міська влада вітає підписання Меморандуму.

"Завдяки цьому документу ніяких ризиків відключення газу теплопостачальним компаніям немає. Тож ми спокійно зможемо завершити опалювальний сезон", – зазначив Богдан Ковалюк.

Меморандум передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років.


Коментарі:
Більше новин по темі: