Сум в очах Івана Микитюка: Грошей на ремонт доріг у 2024 році на Буковині не буде. Лише на утримання

У 2024 році Чернівецька область, як і інші регіони, не отримає субвенцію на розвиток доріг. В обласному бюджеті передбачили 100 мільйонів гривень на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення – так зможуть підтримувати їхній стан.

Про це у повідомив директор Служби розвитку області Іван Микитюк на Facebook-сторінці ОВА, цитує Суспільне.

Також планують співпрацювати з громадами, щоб ремонтувати дороги на умовах співфінансування.

За словами Микитюка, від початку повномасштабної війни з державного бюджету призупинили розподіл субвенції на розвиток та утримання доріг місцевого значення. Через це впродовж 2022 року в області не проводили капітальні чи поточні ремонти, а фінансували лише утримання автошляхів взимку.

У 2023 році виготовили 28 проєктних документацій на капітальний ремонт доріг місцевого значення. Зробити це вдалося за гроші місцевих бюджетів.

"Це дозволить в майбутньому – за наявності фінансування — втілювати ремонти, які потрібні громадам. Від громад надходила потреба, й вони виділяють гроші на сесіях, клопотають за той чи інший відрізок дороги", – каже Микитюк.

Загалом торік в області завершили ремонти доріг, які розпочали до повномасштабної війни – це орієнтовно 15 доріг протяжністю 17,5 кілометрів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації