Сторожинецька громада України та румунська комуна Ватра Молдовіце уклали Угоду про співпрацю

Угоду про співпрацю сьогодні уклали Сторожинецька громада та комуна Ватра Молдовіцей. Документом передбачається налагодження довгострокових, дружніх, взаємовигідних партнерських зв’язків та розвиток співробітництва у різних галузях економіки та залучення інвестицій.

Важливим для обох сторін стане обмін досвідом у сферах науки, освіти, охорони здоров’я, культури й мистецтв, туризму і спорту, комунального господарства, пожежно-рятувальної служби, екології та раціонального використання природних ресурсів, збереження культурної спадщини міст, повідомляє Чернівецька обласна рада.

Як зазначається в угоді, сторони планують активно реалізовувати різноманітні міжнародні двосторонні програми, зокрема єврогранти.

Підписали документ Сторожинецький міський голова Ігор Матейчук та примарь комуни Ватра Молдовіцей (Румунія) Віржіл Сагін.

В урочистій церемонії з нагоди укладання Угоди про співпрацю взяв участь перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор. Він привітав жителів обох громад зі статусом партнерів та перспективами, які для них відкриваються.

«Ми маємо позитивний досвід співпраці з румунськими партнерами на різних рівнях – між громадськими організаціями, громадами, регіонами, державами. Це надихає і спонукає до подальшого налагодження та розвитку зв’язків. Відтак ми бачимо й розуміємо, що разом ми можемо працювати на благо наших країн і разом протистояти російському агресору», - зазначив посадовець. Микола Гуйтор також подякував румунському народові, зокрема жителям прикордонних міст Сірет та Радівці, за допомогу українцям, які знайшли тимчасовий прихисток у цих населених пунктах у перші місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Цього ж дня оновлений договір про співробітництво підписали КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та муніципальна лікарня «Святих лікарів Козьма та Даміана» м. Радівці (Румунія).

Відтак відбувся круглий стіл за участю кар’єрного генерального консула генерального консульства Румунії у Чернівцях Лауренціу-Клауді Чокана, голови Чернівецької районної ради Миколи Куцака, мера міста Радівці (Румунія) Логіна Богдана-Андрія, мера міста Сірет (Румунія) Адріана Попою, директора муніципальної лікарні «Святих лікарів Козьма та Даміана» м. Радівці (Румунія) доктора Флавіу Сіми.

Всі фото: Чернівецька обласна рада


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації