Стало відомо, що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА

Ще половина директорів департаментів та начальники управлінь Чернівецької обласної військової адміністрації подали декларації за 2022 рік. Суспільне Чернівці розповідає, яке майно, доходи та заощадження вони вказали.

Декларація начальниці управління культури

Олена Боднар очолила управління культури у вересні 2022 року. Відтак задекларувала 185 тисяч гривень зарплати в управлінні, а також майже 411 тисяч гривень зарплатні на попередній роботі — в Ощадбанку.

Також начальниця управління культури задекларувала квартиру у Чернівцях на понад 90 квадратних метрів.

Олена Боднар Чернівецька ОВА начальниця управління культури
Олена Боднар. facebook / Чернівецька ОВА

Декларація начальниці управління агропромислового розвитку

Начальниця управління агропромислового розвитку Інна Вовчук подавала декларацію кандидата на посаду за 2022 рік. У ній вказала квартиру на 66 квадратних метрів у Чернівцях та земельну ділянку у Мигове у власності чоловіка.

Інна Вовчук Чернівецька ОВА начальниця управління агропромислового розвитку
Інна Вовчук. facebook / Чернівецька ОВА

Вовчук має у власності авто Renault Megane 2011 року випуску. У декларації вона вказала, що купила його у 2016 році за 40 тисяч гривень.

Інна Вовчук очолила управління агропромислового розвитку у січні 2023 року. Відтак у розділі доходу вказала зарплату, отриману у 2022 році в Ощадбанку — 464 тисячі гривень. Також задекларувала 401 тисячу гривень зарплати чоловіка — також в Ощадбанку.

Декларація управління молоді та спорту

Начальник управління молоді та спорту Іван Гешко задекларував квартиру у Чернівцях, а також два будинки та чотири земельні ділянки у Кіцмані у його власності. У власності дружини — будинок й дві земельні ділянки у Заставні. Усе це майно реєстрували з 2003 до 2012 року.

Іван Гешко Чернівецька ОВА
Іван Гешко. facebook / Ivan Heshko

У власності Івана Гешка — Lexus LX470 2003 року випуску. Він купив його у 2013 році, водночас вартість авто не вказана. Дружина володіє вантажівкою MAN та легковиком Ford Focus, які купила у 2021 році. Вартість цих авто також не вказана у декларації.

Гешко задекларував 299 тисяч гривень зарплати в управлінні, а його дружина — 43 тисячі гривень заробітної плати за сумісництвом у Кіцманській міській раді та 30 тисяч соціальних виплат з управління праці та соцзахисту Чернівецької районної адміністрації.

Гешко зберігає 500 тисяч гривень та 120 тисяч доларів. А його дружина — 270 тисяч гривень та 22 тисячі доларів.

Гешко очолив управління у липні 2021 року, його обрали через конкурс. Він чемпіон Європи та світу з бігу на відстань в 1,5 кілометра та учасник Олімпійських ігор. Три роки тому у декларації на посаду Гешко вказував, що разом з дружиною має майже мільйон гривень та 150 тисяч доларів, три будинки, квартиру, сім земельних ділянок та той же Lexus 2003 року випуску.

Начальник управління цивільного захисту населення

Начальник управління Олексій Гайдай задекларував дві квартири та дві земельні ділянки у Чернівцях, куплені у період з 2006 до 2013 рік.

Олексій Гайдай Чернівецька ОВА
Олексій Гайдай. facebook / Чернівецька ОВА

Гайдай вказав у декларації 402 тисячі гривень зарплати в управлінні та 200 тисяч гривень пенсії. Також задекларував 880 тисяч гривень збережень готівкою.

У квітні 2023 року Гайдай повідомив про суттєві зміни в майновому стані — купив BMW X6 2010 року випуску за 500 тисяч гривень. Вдруге про суттєві зміни в майновому стані повідомив у червні — про квартиру у Чернівцях на менш як 40 квадратних метрів за 600 тисяч гривень.

Директорка департаменту фінансів Анжела Дякова

Анжела Дякова задекларувала квартиру на майже 80 квадратних метрів у Чернівцях у її власності, а також земельну ділянку з постійним правом користування.

Що задекларували директори департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
Анжела Дякова. facebook / Чернівецька обласна рада

У декларації Дякова вказала, що володіє автомобілем Volkswagen Golf 2006 року випуску, який купила понад три роки. Вартість авто вказала 49 тисяч гривень.

Директорка департаменту задекларувала 504 тисячі гривень зарплати та 30 тисяч доларів заощаджень.

Начальник управління інфраструктури

Начальник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Іван Микитюк задекларував квартиру у Чернівцях з правом користуватися, а також земельну ділянку у селі Рудка на 5 тисяч квадратних метрів у власності.

Іван Микитюк Чернівецька ОВА
Іван Микитюк в центрі фото. facebook / Чернівецька ОВА

У власності дружини авто Lexus ES 350 2007 року випуску. Вартість авто в декларації не вказана.

Микитюк задекларував 630 тисяч гривень зарплати в управлінні та понад 5 мільйонів гривень доходу дружини від зайняття підприємницькою діяльністю.

У декларації начальник управління вказав, що зберігає 5 тисяч доларів, а його дружина — 10 тисяч доларів.

Директорка департаменту систем життєзабезпечення

Тетяна Антонюк подавала декларацію кандидата на посаду. В ній вказала земельну ділянку в Чернівцях на понад 800 метрів квадратних у своїй власності та квартиру у Чернівцях у спільній власності з матір'ю. Крім цього, вказала легковий автомобіль Hyndai Tucson 2007 року випуску, на який вона має право користування.

Департамент систем життєзабезпечення запрацював у Чернівецькій ОВА з березня 2023 року. Він відповідає за житлово-комунальне господарство, енергоефективність та енергозбереження, а також за містобудування та архітектуру. Оскільки декларація за 2022 рік, директорка департаменту вказала зарплату з попереднього місця роботи — Ощадбанку. Зокрема, 444 тисячі гривень. Також вказала у декларації, що зберігає 16 тисяч євро.

Директор департаменту регіонального розвитку

Директор департаменту регіонального розвитку Валентин Дунаєвський задекларував 515 тисяч гривень зарплати. Також вказав, що готівкою зберігає 10 тисяч доларів та 100 тисяч гривень.

друга частина - Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
Джерело: Facebook / Чернівецька обласна рада

У червні 2022 року він купив Volkswagen Passat 2007 року випуску за понад 100 тисяч гривень.

У спільній сумісній власності Дунаєвський задекларував квартиру у Новодністровську, з правом користування квартиру у Чернівцях та ще одну квартиру у Чернівцях у своїй власності.

Директорка департамент соцзахисту

Директорка департамент соцзахисту Ольга Ходоба задекларувала 284 тисячі гривень зарплати. Також вказала, що чоловік від зайняття підприємницькою діяльністю отримав 5,3 мільйона гривень. Він є кінцевим власником ТОВ "Терра Плент". Ще 673 тисячі гривень чоловік отримав як дохід від відчуження нерухомого майна.

Ольга Ходоба
Джерело: Facebook / Чернівецька ОВА

Ольга зберігає готівкою 30 тисяч доларів, стільки ж її чоловік. У власності чоловіка — два авто: Audi Q7 2017 року випуску та Toyota Rav 4 2016 року випуску. Ольга орендує Opel Combo 2007 року випуску.

У власності подружжя є квартира та машиномісце у Чернівцях. У власності чоловіка — ще одна квартира у Чернівцях та три земельні ділянки у Хмельницькій області.

Тво директора департаменту комунікацій

Тимчасово виконувачка обов'язків директора департаменту комунікацій Леся Нос задекларувала 343 тисячі гривень зарплати.

Леся Нос
Facebook / Леся Нос

Разом з сім'єю Нос володіє двома квартирами у Чернівцях. Її чоловік — земельною ділянкою у Чернівцях.

Директорка департаменту освіти і науки

Директорка департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр у декларації вказала 404 тисячі гривень зарплати та 5 тисяч соціальних виплат. Доходи її чоловіка — 69 тисяч гривень зарплати у приватному підприємстві "Медлогістик" та 45 тисяч гривень у ТОВ "5Д Ультразвук.

друга частина - Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
facebook / Чернівецька ОВА

У спільній власності з дочкою Сакрієр має квартиру у Чернівцях. Заощаджень та авто немає.

Директор департаменту капітального будівництва

Директор департаменту капітального будівництва Микола Гладюк задекларував майже 530 тисяч гривень зарплати та 17 тисяч соцвиплат. У його дружини — 187 тисяч гривень зарплати.

Микола Гладюк
Микола Гладюк крайній праворуч. Faсebook / Чернівецька ОВА

У власності Гладюка — земельна ділянка у селі Солуки на Франківщині, у власності дружини — житловий будинок та земельна ділянка у Заставні. Також у її власності недобудований житловий будинок у Заставні.

Заощаджень та авто у декларації немає.

Директорка департамент охорони здоров'я

Наталія Свестун очолила департамент охорони здоров'я ОВА у листопаді 2022 року. Тому у декларації за 2022 рік вказала 19 тисяч гривень зарплати в ОВА, 131 тисячу зарплати з її попереднього місця роботи — діагностичного центру та майже 34 тисячі гривень пенсії.

Наталія Свестун
Наталія Свестун. Джерело: Facebook / Чернівецька ОВА

У декларації Свестун вказала квартиру у Чернівцях, де має безплатне право користування. Заощаджень та авто немає.

Начальник управління екології та природних ресурсів

Начальник управління екології та природних ресурсів Микола Білоконь задекларував майже 278 тисяч гривень своєї зарплати та майже 203 тисячі гривень зарплати дружини.

Микола Білоконь Чернівецька ОВА
facebook / Чернівецька ОВА

У декларації вказав квартиру та земельну ділянку у Чернівцях, а також житловий будинок та три ділянки у селі Романківці. У власності дружини — квартира у Чернівцях.

Білоконь задекларував авто Daewoo Lanos 2009 року випуску, ВАЗ 2101 1976 року випуску, УАЗ 3303 1980 року випуску та мотоцикл МТ 1036 1992 року випуску.

Начальник юридичного управління

Начальник юридичного управління Олександр Шиба вказав майже 404 тисячі гривень зарплати. У його дружини — понад 141 тисяча зарплати та 10 тисяч соцвиплат.

Олександр Шиба
Джерело фото: Шпальта

Шиба задекларував 200 тисяч гривень збережень та BMW X5 2008 року випуску, на яке він має право безплатного користування. Також дві квартири у Чернівцях у власності дружини.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації