Стало відомо на яких автомобілях їздять Запаранюк і його команда

Службові автомобілі за окремими посадовцями Чернівецької ОВА не закріплені. Також на балансі ОВА відсутні транспортні засоби.

Про це йдеться у відповіді Чернівецької обласної військової адміністрації на запит molbuk.ua щодо того, якими службовими автомобілями користуються посадовці ОВА.

Впродовж 2022-2023 років ОВА укладений договір про закупівлю транспортних послуг із комунальним підприємством "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад", яким передбачене надання послуг із перевезення посадовців ОВА, пов'язаних із їх службовою діяльністю, йдеться у відповіді на запит.

На вимогу відповідальної за використання автомобіля особи дирекція надає автомобіль із водієм відповідної кваліфікації у належному технічному стані.

З липня 2022 року по квітень 2023 року включно транспортні послуги надавалися голові Чернівецької ОВА Руслану Запаранюку та заступнику голови ОВА Олександру Янкову, зазначається у відповіді на запит.

Йдеться про автомобілі марок: Лексус LX-470 2003 року випуску, Шкода Октавія 2003 року випуску, Мерседес Спрінтер 2010 року випуску.

Лексус LX-470 2003 року випуску. Фото ілюстративне з відкритих джерел

Шкода Октавія 2003 року випуску. Фото ілюстративне з відкритих джерел

Мерседес Спрінтер 2010 року випуску. Фото ілюстративне з відкритих джерел

Також структурними підрозділами ОВА організовується транспортне обслуговування для безпосередньої присутності голови ОВА та його заступників у проведенні заходів.

Щодо запитання про витрачений під час користування службовими авто обсяг пального впродовж січня-квітня цього року, то у відповіді на запит йдеться, що ОВА не володіє такою інформацією, "оскільки здійснює розрахунки за надані транспортні послуги згідно з актами виконаних робіт за ціною 1 кілометр - 9 гривень у 2022 році, 14 гривень - у 2023 році"


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації