Служба автодоріг Буковини розповіла про "норвезький" міст-конструктор у Глиниці: це буде лише тимчасова споруда для переправи

У селі Глиниця тривають підготовчі та руслорегулювальні роботи для влаштування тимчасової переправи, яку отримали в якості гуманітарної допомоги з Норвегії. Зі збірних металевих конструкцій скомбінують 120 метровий міст, який встановлять на ділянці дороги Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до станції «Вадул-Сірет», інформує Служба автомобільних доріг Буковини.

Цей автошлях стратегічно важливий для нашої держави, адже є частиною транспортного коридору до кордону з ЄС, - йдеться у повідомленні.

Які роботи необхідно виконати до зведення «норвезького» моста:

— розчистити територію під влаштування підходів до моста;
— прокласти під’їзні шляхи до тимчасової споруди;
— влаштувати буронабивні палі та ригелі.

Тільки-но завершиться підготовчий етап, мостовики почнуть збирати тимчасовий міст типу acrow/bailey, яким зможуть пересуватися вантажівки. До речі, він збирається як конструктор, без використання спеціальної мостової техніки.

Планують максимально швидко змонтувати тимчасову переправу, аби покращити транспортне сполучення між населеними пунктами. Одночасно корегують проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту основного моста через річку Прут, аби відновити ремонтно-будівельні роботи.

Довідково

Міст у селі Глиниця на дорозі Т-26-07 зведений у 1959 році. А у 1982-му реконструйований. Відтоді жодні роботи з реконструкції чи капітального ремонту споруди не проводилися. Проїзд транспорту забезпечували шляхом ліквідації аварійної ямковості. У 2021 році міст у Глиниці спеціалізованою організацією з визнаний як аварійний. Наприкінці 2021 року переправу демонтували. Але через повномасштабне вторгнення рф на територію України – ремонт споруди було призупинено.

Якщо, як підкреслює влада, цей автошлях “стратегічно важливий для нашої держави”, оскільки є “частиною транспортного коридору до кордону з ЄС”, то стає цікавим дізнатися, чи є у нинішнього керівництва області відповідь на запитання: про що думала команда Осачука (попередники Запаранюка), коли приймали рішення ПОВНІСТЮ знищити цей міст напередоні широкомасштабного вторгнення росії до України?! Чи не може це вважатися економічним саботажем? І чи взагалі ми колись про це дізнаємося? Агов, буковинські правоохоронці! Хіба у вас навіть не виникло запитань?!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації