Скільки заробляє керівництво Чернівецької ОВА: стали відомі суми

Чернівецька обласна військова адміністрація минулого року оновилася. Президент звільнив голову ОДА Сергія Осачука, а на цю посаду призначив директора Чернівецької філії "Ощадбанку" Руслана Запаранюка. Також було призначено нових заступників голови Чернівецької ОВА.

Наразі чиновники не зобов’язані подавати декларації про доходи, "МБ" звернувся із запитом до Чернівецької ОВА з приводу зарплат топпосадовців.

Свою роботу новий начальник ОВА Руслан Запаранюк розпочав 14 липня 2022 року. Тому того місяця посадовець отримав лише 35 тисяч гривень.

Голові облдержадміністрації розмір посадового окладу встановлюється з урахуванням коефіцієнта співвідношення до середньомісячної зарплати.

У серпні посадовий оклад Руслана Запаранюка вже становив 68 тисяч гривень. Майже щомісяця сума окладу є сталою. Крім того, посадовцю нараховують компенсацію за роботу в умовах режимних обмежень "Таємно" – це від 6 до 10 тисяч гривень. Разом із цими нарахуваннями Руслан Запаранюк має 75 тисяч гривень, але після списання податків, так би мовити, на руки отримує 60-63 тисяч. Більше жодних доплат не нараховується. Премій начальнику ОВА також не нараховують.

Якось Руслан Запаранюк в одному з інтерв’ю розповів, що на посаді директора філії "Ощадбанку" він отримував майже 50 тисяч гривень і як начальник ОВА заробляє не набагато більше. За пів року Руслан Запаранюк заробив майже 430 тисяч гривень.


У вересні розпочала працювати на посаді перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк. Вона, як і Запаранюк, прийшла з "Ощадбанку". Оклад заступниці значно нижчий, ніж у голови, і складає 18 тисяч гривень.

Але вона має ще таку саму суму надбавки за інтенсивність — 18 тисяч гривень. Також отримує компенсацію за роботу в умовах режимних обмежень "Таємно" – орієнтовно по 2000 гривень щомісяця. Також Альоні Атаманюк нараховують премії, які є вищими за оклад. Сума премій за пів року коливалася від 23 до 27 тисяч гривень на місяць. Разом з усіма нарахуваннями зарплата Альони Атаманюк становить 60 тисяч гривень.

У грудні посадовиця отримала соціально-побутову допомогу у розмірі 64 тисяч гривень. Загалом за чотири місяці роботи в ОВА Альона Атаманюк заробила 320 тисяч гривень.


Також у вересні почали працювати ще два заступники голови Чернівецької ОВА Андрій Кучерявий та Олександр Янков.

Оклад Андрія Кучерявого становить приблизно 16 тисяч гривень.

Також він отримує 18 тисяч гривень надбавки за інтенсивність праці. Є доплати за вислугу років — майже 6000 гривень та премія 20 тисяч гривень. Андрій Кучерявий двічі за чотири місяці отримував соціально-побутову допомогу по 61 тисячі гривень. Загалом за час роботи в ОВА Андрій Кучерявий заробив 283 тисячі гривень.

Оклад заступника начальника Чернівецької ОВА Олександра Янкова складає 16 тисяч гривень. Серед доплат також є щомісячні надбавки за інтенсивність праці — 16 тисяч гривень та премії — 20-24 тисячі гривень. За чотири місяці роботи у Чернівецькій ОВА він заробив 265 тисяч гривень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації