Щоб фури на КПП не їздили через місто: влада обстежила об’їздну дорогу навколо Сторожинця і вирішила провести її капітальний ремонт

10 листопада 2022 на Буковині відкрили КПП «Красноїльськ – Вікову де Сус». Він дозволив розвантажити єдиний діючий пункт пропуску на українсько-румунському кордоні «Порубне – Сірет» та створив нові логістичні маршрути.

Проїзд до КПП «Красноїльськ – Вікову де Сус» через м. Сторожинець наразі здійснюється автомобільними дорогами загального користування місцевого значення О26165 «Об’їзд м. Сторожинець» та частково О26180 «Під’їзд до м. Сторожинець».

Як зазначає Чернівецька ОВА, пересування навантажених великовагових транспортних засобів в майбутньому за цими маршрутами суперечитиме правилам дорожнього руху, вимоги яких допускають рух транспортних засобів дорогами місцевого значення загальної масою до 24 тон, а також може призвести до руйнування житлових будинків та соціальної інфраструктури міста.

Заступник голови Чернівецької обласної військової адміністрації Олександр Янков, спільно з начальником управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг обласної військової адміністрації Іваном Микитюком та головою Сторожинецької міської ради Ігорем Матейчуком обстежили автомобільну дорогу О26165 «Об’їзд м. Сторожинець» загальною протяжністю 2,6 км.

Відтак прийняли рішення щодо проведення капітального ремонту цієї дороги. Найближчим часом на умовах співфінансування на договірних засадах визначать підрядну організацію для виготовлення проєктно-кошторисної документації цього об’єкту.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації