Руслан Запаранюк у соцмережах представив свою першу заступницю Альону Атаманюк. Для брифінгу ще не вистачає духу

Півтора місяці з часу свого призначення Руслан Запаранюк продовжує практику віртуального спілкування з буковинськими ЗМІ. 29 серпня у соціальних мережах він особисто віртуально представив першу заступницю начальника Чернівецької ОВА Альону Атаманюк. Відповідне розпорядження про її призначення було підписане 25 серпня.

Альоні Атаманюк 38 років, також банкірка. Як повідомляє Руслан Запаранюк, вона закінчила Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність – «Менеджмент організацій»).

“Працювала на різних посадах у фінансовому секторі Чернівецької області та Києва. До призначення протягом двох років була заступницею директора департаменту мікро, малого та середнього бізнесу АТ «Державний ощадний банк України»”, - представив свою заступницю керівник області.

У журналістів Буковини ще остаточно не згасла надія побачити наживо на брифінгу чи прес-конференції як Альону Атаманюк, так і самого начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації