Роль політиків і чиновників, які хваляться або пишаються своєю роботою, справедлива та виправдана, "якщо є чим похвалитися", вважає Осачук

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук позитивно ставиться до того, коли політики чи держслужбовці хваляться виконаними завданнями і своїми здобутками.

Про це він сказав у інтерв’ю журналістові Юрію Чорнею, пише molbuk.ua

Голова ОДА Осачук та журналіст Юрій Чорней. Скріншот YouTube

На репліку журналіста про те, що часто політиків критикують за те, що вони "піаряться" виконаною роботою, Осачук відреагував таким коментарем:

"Роль держслужбовців, які працюють в ОДА, є ключовою у частині ефективного чи неефективного використання державного фінансового ресурсу. Тому що грамотне планування, середньострокове і довгострокове – тільки воно забезпечує реалізацію державних програм. Коштів у держави є предостатньо...".

Він додав, що нині в Україні існує "золоте" правило – там, де немає власного внеску, держава нічого не фінансує.

"Ви не знайдете жодного об’єкту, який фінансується на всі 100 відсотків. Ти чогось хочеш? То переконай, що ти цього хочеш! Формат "Дайте коштів" не працює, не реалізовується", – додав Осачук.

Посадовець зауважив, що роль політиків і чиновників, які хваляться або пишаються своєю роботою, на його думку – справедлива та виправдана, "якщо є чим похвалитися".

"Найгірше – це червоніти, коли на кінець року залишилися кошти на рахунках або їх треба повертати назад до державного бюджету. Таким посадовцям ганьба, і таких управлінців треба гнати поганою мітлою", – сказав Сергій Осачук.


Коментарі:
Більше новин по темі: