Ремонт доріг під час війни: на Буковині відремонтують чотири дороги місцевого значення за понад 168 мільйонів гривень

Цьогоріч у Чернівецькій області капітально відремонтують три дороги місцевого значення та відновлять ще одну дорогу, яка зруйнувалася у червні внаслідок негоди. Це вартуватиме понад 168 мільйонів гривень з державного та обласного бюджетів.

Про це повідомили у Чернівецькій ОВА у відповідь на запит Суспільного.

Зокрема, цьогоріч в області планують розпочати капітальний ремонт доріг місцевого значення:

  • за понад 131 мільйон гривень відремонтують частину дороги Заліщики-Звинячин-Городенка з під'їздом до залізничної станції Стефанешти. Ремонт мають завершити до кінця наступного року;
  • частину дороги Хотин-Рукшин-Клішківці відремонтують за майже 2,7 мільйона гривень. Її мають завершити до кінця цього року;
  • також до кінця року планують завершити капітальний ремонт на ділянці дороги Садгора-Горішні Шерівці-Задубрівка. Це вартує понад 28 мільйонів гривень.
  • на ділянці дороги місцевого значення Іспас-Майдан-Лукавці проведуть аварійно-відновлювальні роботи й ліквідовуватимуть наслідки негоди, яка сталася в середині червня. Вартість ремонту – понад 5 мільйонів гривень.

Загалом цьогоріч на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачили понад 333 мільйони гривень, понад 85 мільйонів з них – залишок попередніх років, йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації