"Раджу усім причетним витерти шмарклі": Бойко відреагував на ситуацію, яка склалася в дитячому будинку-інтернаті на Буковині

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відреагував на ситуацію, яка склалася в Магальському дитячому будинку-інтернаті. Свою позицію він висловив у своєму Телеграм-каналі.

- Депутати та керівництво Чернівецької обласної ради володіють усією інформацію. Ми робимо усе можливе, аби покращити умови перебування у цьому закладі дітей та максимально полегшити їхнє життя, а не шукаємо винних, - зазначив Олексій Бойко.

"Знаю, що наразі відкрите кримінальне провадження. Єдине, що я буду відстоювати, – це те, щоб не понесли незаслужене покарання прості працівники будинку-інтернату, або його керівник", - зауважив голова облради. - Переконливо раджу усім причетним витерти шмарклі, припинити витрачати гроші на замовні статті у соцмережах і почати належно виконувати свої функціональні обов'язки. Тоді подібні ситуації не виникатимуть і не доведеться шукати винних, бо дітям, які живуть у закладі, це байдуже".

Раніше БукІнфо повідомляв, що прокуратура відкрила справу проти посадовців Магальського дитячого будинку-інтернату.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації