Питання щодо необхідності зняття санкцій з ТОВ Машзавод на постійному контролі ОВА - Запаранюк

Працівникам підприємства ТОВ «Машзавод» виплатили заборгованість по заробітній платі. Питання щодо зняття санкцій, які наклали на компанію, на постійному контролі ОВА.

Про це під час пресконференції повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

«Це ТОВ входить до п’яти найбільших платників податків Чернівецької області. Через накладення на підприємство санкцій до державного бюджету за 4 квартал цього року може не надійти близько 10 млн грн податків, а місцевого – понад 4 млн грн. З проханням переглянути підстави включення «Машзаводу» до санкційного списку звернувся до Першого віцепрем'єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко та секретаря РНБО Олексія Данілова», - сказав начальник ОВА.

«Ми усвідомлюємо важливість роботи такого підприємства, тому активно працювали у цьому напрямку. Незабаром буде нова інформація щодо санкцій для «Машзаводу». Обов’язково її повідомимо», - наголосив Руслан Запаранюк.

Нагадаємо, цьогоріч 19 жовтня ТОВ «Машзавод» з необгрунтованих причин потрапило під економічні обмеження, його внесли до санкційного списку РНБО. Роботу підприємства обмежили на 5 років. Підприємство не може працювати, несе колосальні збитки, не може сплачувати податки. Впродовж цього періоду підприємство не зможе здійснювати торговельні операції та виводити капітал за межі України тощо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації