Пресслужби ОВА не помічала керівників облради, а преслужба облради - керівників ОВА. Фото з Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Чернівецької області

Як інтегрувати транспортну та логістичну інфраструктуру Буковини у європейське поле, розвивати економіку в умовах воєнного стану, здолати виклики непростої зими, зробити безпечним освітній процес. Про це йшлося під час засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Чернівецької області.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, подія зібрала у приміщенні ЧНУ ім. Юрія Федьковича урядовців, народних депутатів, представників центральної і територіальної виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронців.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, зокрема, розповів про Декларацію розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування та закликав громади краю до неї приєднуватися.

У засіданні взяли участь міський голова Чернівців Роман Клічук, керівництво ОВА Руслан Запарнюк, Альона Атаманюк, Олександр Янков, заступники голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор та Михайло Павлюк.

Як відбувався представницький форум, які емоції панували та хто на ньому був присутній - у підбірці фото, які опублікувала пресслужби обласної ради:


Сьогодні відбувається перше Засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Чернівецької області, написав у Фейсбук голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Конгрес створений з метою сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню якісно нової комунікації між органами влади і громадами.

З перших днів військової агресії росії Чернівецька область, разом з іншими регіонами, стала надійним
тилом для всієї України. Ми забезпечили всі необхідні умови для прийняття евакуйованого із зони бойових дій населення, оперативно створили безпечні місця проживання для внутрішньо переміщених осіб, консолідували всі органи місцевої влади, бізнес, міжнародних партнерів, волонтерів для надання комплексної допомоги нашим ЗСУ і цивільному населенню.

Як відбувався представницький форум, які емоції панували та хто на ньому був присутній - у підбірці фото, які опублікувала пресслужба Чернівецької ОВА:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації