Посадовці Чернівецької обласної ради на час війни відмовилися від премій: яку зарплату отримують

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко та його два заступники відмовилися від премій за власним бажанням з початку війни. Про це йдеться у відповіді Чернівецької обласної ради на запит molbuk.ua.

Зарплата, яку нараховують посадовцям Чернівецької обласної ради складається з окладу, надбавки за ранг, надбавки за вислугу років та премії, яка визначена рішенням сесії облради.

У січні голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко отримав зарплати 51,5 тисячі гривень, з них понад 9 тисяч гривень – це премія, 6 тисяч гривень – надбавки за ранг та вислугу років.

У лютому зарплата посадовця складала 56 тисяч гривень, з них майже 22 тисячі гривень – премія.

У березні, квітні, травні Олексієві Бойкові нараховують зарплати майже 38 тисяч гривень. Впродовж цих місяців він не отримував премії. Премія не нараховувалася за власною заявою.

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор у січні отримав 49 тисяч гривень, з них майже 4 тисячі гривень - надбавки за ранг та вислугу років та 18 тисяч гривень - премія.

У лютому Миколі Гуйтору нарахували 43 тисяч гривень зарплати, з них 11 тисяч гривень – премія.

У березні, квітні, травні зарплата Миколи Гуйтора зменшилася через відмову від премії. Ці місяці він отримував майже по 32 тисячі гривень.

Найнижча зарплата серед посадовців Чернівецької обласної ради у заступника голови Михайла Павлюка.

У січні вона складала 39,5 тисячі гривень, з них майже 4 тисячі гривень – нарахування за ранг та вислугу років, 12 тисяч гривень – премія.

У лютому Михайлові Павлюку було нараховано 43 тисячі гривень, з них 15 тисяч гривень – премія.

У березні, квітні, травні Михайло Павлюк також відмовився від премії. Ці три місяці він отримував по 27 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що посадовці Чернівецької міської ради отримують зарплату із надбавками за високі досягнення, преміями і доплатами.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації