П’ять міжнародних організацій, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, планують відкрити свої представництва у громадах Буковини

П’ять міжнародних організацій, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, планують відкрити свої представництва у громадах Буковини.

Йдеться про Данську Раду у справах біженців / Danish Refugee Council, Aгентство ООН у справах біженців в Україні, Офіс ООН з координації гуманітарних питань/United Nations OCHA, Міжнародну організацію з міграції/IOM Ukraine та організація Action Against Hunger.

Представники вказаних організацій обговорили координацію роботи у нашому краї із заступниками начальника Чернівецької ОВА Богдан Ковалюк та Ірина Ісопенко, повідомляє у Фейсбук Чернівецька ОВА.

Вони, зокрема, розповіли, яку допомогу вже надали і продовжують надавати переселенцям на Буковині. Йдеться про грошові виплати, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Також обговорили спектр надання послуг внутрішньо переміщеним особам безпосередньо у територіальних громадах області.

Наразі міжнародні організації вивчають кількість і потреби внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до цього вони й формуватимуть тут власні представництва.

Координуватиме роботу міжнародних благодійників на Буковині Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА.


Коментарі:
Більше новин по темі: