Осачук закликав буковинців не протестувати проти карантину і пам’ятати про цінність кожного людського життя (ВІДЕО)

ВЛАДА І ВІРУС /

Чернівецька ОДА може звернутись до Державної комісії ТЕБ та НС із проханням відкоригувати обмеження, які діють на території «червоної» зони.

Про це сьогодні, 22 серпня, під час проведення термінового пресбрифінгу стосовно введення «червоної зони» в Чернівцях, Кіцманському й Заставнівському районах області повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

«Шляхом епідеміологічних досліджень у нас є чітке розуміння, де найбільше люди заразились. Тому ми будемо просити і звертатись до державної комісії з ТЕБ та НС відкорегувати і дещо поправити та уточнити, які заклади та установи можуть працювати навіть у режимі «червоної» зони», – розповів Осачук.

Він звернувся до буковинців з проханням подавати свої пропозиції щодо того, як правильно відкорегувати обмеження.

«Тому, хто небайдужий і має бажання допомогти, не потрібно масових перфоменсів, не потрібно скликати людей і робити галасу. Підготуйте спокійний, виважений документ, подайте, будь ласка, його і ми обов’язково зможемо спільно відкорегувати ті обмеження, які сьогодні нам з вами видаються зайвими і не до кінця коректними», – сказав голова Чернівецької ОДА.

Також Сергій Осачук закликав буковинців не робити поверхневих висновків та в першу чергу думати про те, до яких наслідків може привезти недотримання карантинних заходів.

«Тому я закликаю не займатись дешевим популізмом, не робити поверхневих висновків, а все ж таки пам’ятати про цінність кожного людського життя», – сказав Осачук.

Крім того, голова Чернівецької ОДА наголосив на тому, що червона зона – тимчасова, але додав, що це є найвищий рівень обережності, який ми повинні дотримуватись.

«Ніхто не забороняє бізнес процеси на території Чернівецької області. Це всього-на-всього тимчасові обмеження для окремих напрямків для того, щоб унеможливити велике скупчення людей ,адже інфекція передається виключно у тісному контакті», – зауважив Сергій Осачук.

Чиновник застеріг, що ми не швидко здолаємо COVID-19. За його словами, це не вдасться зробити ні за місяць, ні за два. Це нова обставина, з якою ми живемо і будемо жити найменше півроку, а то й рік.

«Тому виключно уміння зберегти життя собі та своїм близьким – наша найбільша майстерність, яку ми повинні опанувати. Ми не можемо допустити втрачати наших людей, адже це найбільша цінність, яку ми маємо», – сказав голова Чернівецької ОДА.


Коментарі:
Більше новин по темі: