Осачук вирішив перетворити стадіон у Кіцмані на потужний легкоатлетичний комплекс міжнародного рівня

Згідно програми «Велике будівництво» вже цього року Кіцманський стадіон модернізують та перетворять на сучасний спортивний комплекс. Про це інформує Чернівецька ОДА під час візиту в Кіцмань голови ОДА Сергія Осачука.

«Завдяки новому стадіону Кіцманщина зможе подарувати Україні і світу чимало професійних спортсменів,» – зазначив Сергій Осачук під час відвідин місцевого стадіону.

Також голова Чернівецької ОДА зазначив, що фінансуватиме проєкт Державний фонд регіонального розвитку, проте частину коштів інвестує громада.

Так виглядає сьогодні стадіон у Кіцмані, який обласні чиновники хочуть перетворити на міжнародну спортивну арену

«Гроші ДФРР вкладуть насамперед у спортивну інфраструктуру стадіону, аби зробити його міжнародною легкоатлетичною ареною,» - зазначив керівник краю.

На реконструкцію стадіону у Кіцмані вже оголосили тендер. Завершиться він у кінці квітня.

Нагадаємо, у березні у Чернівцях міська рада оголосила архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП “Буковина”.

Зокрема, зазначається, що архітектурно-планувальне завдання конкурсу – створення сучасного перспективного об’ємно-просторового рішення для реконструкції об’єкта архітектури – спортивного комплексу в центрі міста, що відповідатиме актуальним потребам і пропозиціям Федерації футболу Чернівецької області, Чернівецької обласної федерації легкої атлетики, ГО “Федерації волейболу Чернівецької області”, підрозділу Федерації плавання України в Чернівецькій області та на основі висновків, проведених інженерних обстежень. Конкурс триватиме три місяці (з 18 березня по 18 червня 2021 року).


Більше новин по темі:
Коментарі: