Осачук у Кельменцях представив новопризначеного голову Дністровської РДА Мельничука

БАЖАЄМО УСПІХУ! /

3 березня голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у Кельменцях представив новопризначеного голову Дністровської райдержадміністрації Олега Мельничука.

У заході взяли участь депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій району, керівники органів місцевого самоврядування та представники засобів масової інформації, - повідомляє у Фейсбук Дністровська районна державна адміністрація.

Олега Мельничука очільник області охарактеризував як вдумливого, професійного управлінця та скромну, порядну людину і побажав успіхів у роботі, реалізації планів, спрямованих на розбудову суспільних та соціально-економічних відносин в усіх населених пунктах Дністровського району.

Сергій Осачук висловив впевненість, що життєвий та професійний досвід Олега Мельничука, набутий на посаді голови Новоселицької РДА, сприятиме досягненню максимально високих результатів для розвитку району.

Сам Мельничук подякував за високу довіру та пообіцяв, що докладе всіх зусиль для створення сприятливого соціально-економічного клімату в Дністровському районі.


Коментарі:
Більше новин по темі: