Осачук шукає заміну Пуршазі: у Чернівецькій ОДА 23 лютого проведуть конкурс на посаду керівника департаменту капітального будівництва, оклад якого складатиме 12 тис. грн.

1 з 4

А ТАМ ЩЕ Й ПЛАТЯТЬ? /

У Чернівецькій ОДА оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури замість звільненого Олександра Пуршаги. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови ЧОДА Сергія Осачука.

У документі затверджується оголошення про добір на період дії карантину на вакантну посаду директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури. Уповноваженою особою для проведення співбесіди визначили першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка.

В оголошенні про добір на цю посаду серед інших умов зазначається також і те, що посадовий оклад директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури складає 12 тисяч гривень. Також йому платитимуть надбавку за ранг держслужбовця, інші надбавки, доплати і премії.

Цікаво, що призначення на посаду "строкове, на період дії карантину".

Всі бажаючі мають до 19 лютого подати всі необхідні документи через Єдиний портал вакансій державної служби. Сам конкурс проводитимуть 23 лютого у приміщенні обласної держадміністрації.


Коментарі:
Більше новин по темі: