Осачук послу України в Ізраїлі: “Чернівецька область є раєм на землі”

1 з 3

Туризм, медицина, деревообробка, вирощування фруктів. Це лише частина тих галузей на Буковині, які можуть бути привабливими для іноземних інвесторів.

Про це йшлося під час онлайн-зустрічі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука із Надзвичайним і Повноважним Посолом України в Державі Ізраїль Євгеном Корнійчуком.

Вони обговорили напрямки можливого партнерства та інвестиційної співпраці.

– Чернівецька область є раєм на землі через свої ландшафтно-кліматичні умови. Тут на невеличкій території сконцентровані різноманітні природні об’єкти – від карпатських гір до дністровських каньйонів. Тож партнери з Ізраїлю можуть інвестувати у рекреаційні, туристичні ініціативи, відновну медицину. Маємо для цього чудові умови та успішні аналогічні проєкти, реалізовані спільно зі шведами, німцями, американцями, – сказав Сергій Осачук.

Зустріч відбулася в онлайн-форматі
Зустріч відбулася в онлайн-форматі

Водночас високогірні райони області є чудовим майданчиком для будівництва гірськолижних курортів.

– Ми активно беремо участь у програмі президента України «Велике будівництво» і розбудовуємо якісну мережу доріг саме у Карпатському регіоні. Тож за кілька років колишній Путильський і Вижницький райони будуть відкриті для цих потреб, – запевнив голова ОДА. Він також зазначив, що привабливими для інвесторів можуть бути деревообробна галузь та садівництво.

Своєю чергою, Євген Корнійчук запевнив – готовий проводити у Ізраїлі промоцію Буковини та усіляко рекламувати інвесторам її ресурси.

– Нам важливо на регіональному рівні співпрацювати з виробниками, для того, щоб допомагати їм проводити у Ізраїль свою продукцію. Тож коли карантинні обмеження послабнуть, зможемо проводити і онлайн-зустрічі, і тури для потенційних інвесторів у різних галузях економіки, виробництва, сільського господарства, будівництва, – зазначив Євген Корнійчук.

Cторони домовилися організувати наступну онлайн-зустріч із послом для громад Буковини, які зацікавленні у партнерстві з Ізраїлем та мають конкретні ділові інвестиційні чи експортні пропозиції.

– Усі виробники Чернівецької області, які бажають експортувати власну продукцію до Ізраїлю, мають підтримку посольства – двох дипломатів-економістів. Чернівецька ОДА допоможе, звертайтеся, ми поруч. Пандемія закінчиться, а бізнес і культура вічні.

Також обговорили можливості культурної співпраці. Так, незабаром посольство відкриває власний культурний центр, і Буковина зможе представити себе там гарною виставкою.


Коментарі:
Більше новин по темі: