Осачук каже, що з міською владою у нього конфлікту немає. Але факти свідчать про інше

Конфлікту між Чернівецькими обласною та міською владами немає. У цьому голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук запевнив під час інтерв'ю місцевим телеканалам під час спільного телемарафону з нагоди 30-річчя Незалежності України, пише molbuk.ua

Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чи існує між міськрадою та "будинком із левами" якийсь конфлікт, Осачук зазначив:

"Конфлікт апріорі неможливий. Треба просто ще дати трохи часу – або вже не давати часу – для того, щоби зрозуміти, як функціонують різні гілки влади.

І давайте зізнаємося: людям байдуже, яка це влада, якого рівня. Люди сприймають владу як суцільне поняття, тобто сервісний центр для того, щоби обслуговувати громадян. Тому обов’язок кожного – не шукати гудза, а співпрацювати".

Осачук також запевнив, що готовий до співпраці.

"Розумію, як це все працює, і протягую руку до співпраці, до партнерства. Ну, чекаю, щоби також захотіли цю руку прийняти", - сказав голова ОДА.

Раніше Сергій Осачук дорікнув Чернівецькому міському голові Романові Клічуку через ігнорування заходів до Дня Незалежності в Чернівцях.

Фото з архіву БукІнфо

Також він пояснив те, чому обласна влада не виділила коштів Чернівцям на ремонт доріг міста, тим, що на банківських рахунках зберігається 300 мільйонів з міського бюджету. Зокрема, журналіст поцікавився в очільника ОДА, чи не пов’язано те, що цьогоріч із 330 мільйонів гривень, які виділили на ремонт доріг в області, Чернівці не отримали нічого, із якимсь конфліктом між обласною та міською владами.

Осачук на це відповів, що насправді кошти у міста є на банківських рахунках, тож Чернівці наразі не потребують фінансової підтримки з держбюджету.

"Міська влада має на рахунках 300 мільйонів гривень, не спроможна перетворити їх у 2021 році у нові дороги, але при цьому щотижня плачуть великими крокодилячими слізьми, багатоголосо, залучаючи ще різних секретарів до цього хору, що обласна адміністрація не дала кошти", - сказав Осачук.

За його словами, на фінансування з держбюджету можна розраховувати тоді, коли справді немає грошей.

"ОДА, як і Офіс Президента, як уряд України, користується єдиним принципом: покажіть, що ви витратили всі свої кошти, а ми вам тоді додамо. Якщо ти такий хитрий – вибачте, - сидиш на своїх грошах і не хочеш їх перетворювати на якісну інфраструктуру, то не треба показувати на нас пальцем. При тому, що відповідальність облдержадміністрації – за всі 52 громади. Більшої любові, ніж у мене до Чернівців, у мене годі й шукати. Тобто ясно, що я патріот Чернівців. Але відповідальність ОДА – допомогти кожному", - запевнив Сергій Осачук.

Нагадаємо, цьогоріч на ремонт доріг в Чернівецькій області з держбюджету виділили понад 330 мільйонів гривень. Чернівці не отримали нічого. Це пов'язано з критеріями відбору доріг, які потребують ремонту.

Нещодавно БукІнфо повідомляв, що ОДА веде «тиху війну» з Клічуком: на дороги Чернівців «нуль», на Вікно 87 млн., податки Чернівецької РДА – у Веренчанку.

Поки в Чернівецькій ОДА ламають голову, як «втерти» у столичні голови необхідність виділення 205 млн. гривень на будівництво олімпійського триповерхового басейну у Вижниці, виявляється, відбулися «цікаві» зміни у перерозподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку на дороги місцевого значення. Тут ремонт дороги Юрківці-Вікно-Брідок стає майже золотим – понад 87 млн. 300 тисяч гривень. В той же час наші «обласні реформатори» - Осачук з Ковалюком - не затвердили жодної копійки на дорожній ремонт у Чернівцях.


Коментарі:
Більше новин по темі: