Осачук доручив оновити великий банер на Центральній площі Чернівців, позаду пам’ятника Тарасу Шевченку. До 1 травня там має з’явиться один із найбільших прапорів України

Голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук напередодні Великодніх свят звернувся до буковинців на черговому своєму брифінгу. Пресслужба ОВА наводить основні тези звернення

Кілька тижнів тому я зініціював і доручив Чернівецькому міському голові Роману Клічуку оновити великий банер на Центральній площі, що на стіні позаду пам’ятника Тарасу Шевченку. ▫️Уже до 1 травня там з’явиться один із найбільших прапорів України. Символ у вигляді нашого герба, обрамленого у зірки Європейського Союзу, буде нам нагадувати про міцне бажання і швидкий рух України до ЄС, - заявив Сергій Осачук.

Наступні тези:

— Буковинці у запеклій боротьбі втрачають свої життя. Глибоке співчуття рідним та близьким загиблих героїв.

— Наші сили оборони як єдиний міцний кулак б’ють терористичну російську федерацію, яка наступає своїм чоботом на нашу землю.

— Буковина залишається відносно безпечною територією. Пріоритетом є уважне ставлення до сигналів повітряної тривоги.

— СБУ та поліція пильнують, аби на Буковині не було жодних провокацій і диверсій. Це дає можливість працювати нашим підприємствам.

— Підприємства, які переїхали на Буковину з небезпечних територій, розгортають виробничі потужності у взаємодії із органами влади.

— Закликаю голів громад Буковини використовувати потенціал та запрошувати до роботи на своїй території українські підприємства.

— Якщо шукайте роботу, або ж кваліфікованих працівників – звертайтеся до обласних або міських центрів зайнятості.

— Нарешті нас підтримують і надають ту зброю, яку Україна запитувала вже давно. Сумно, що для ухвалення таких рішень треба було принести так багато жертв.

— Візити глав держав до України – це важливі символи підтримки та солідарності. На регіональному рівні Чернівецька область цього тижня мала високий візит від нашого партнера – округу Швабія з Німеччини – Президента Мартіна Зайлера.

— Маємо максимально працювати заради нашої спроможності перемогти у цій війні. Нехай Великдень стане для нас знаковим святом і дасть ще більшої сили духу вигнати окупанта.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації